MyHOST.czMyHOST.czPřehled webhostingových společností


Allpark.cz

Allpark.cz nabízí široké spektrum služeb - registrace domén, ale také webhostingová řešení v podobě jednotlivých programů či individuálních webhostingových řešení. Webhosting můžete u Allpark.cz pořídit již od 49,-Kč, pokud ovšem nemáte zájem o program start, kde získáte 50MB prostoru zdarma. Allpark.cz nabízí několik profesionálních programů v různých cenových relacích. Nejvíce doporučovaným řešením je program PROFI nabízející 5000MB prostoru a neomezené množství emailů. Z široké nabídky Allpark.cz si vhodný webhostingový tarif dokáže vybrat každý.
Podrobnosti a parametry

Angel-Hosting.cz

Angel hosting je virtuální webhosting, který umožňuje hostování a kompletní správu několika domén zároveň. Angel Hosting je alternativa multi domain hostingu, avšak umožňuje přehledněji a lépe administrovat jednotlivé domény a k nim přiřazené služby. Spravovat touto cestou můžete neomezeně domén a to vše pod jedním webhostingovým účtem.

Tarif Maxi Hosting obsahuje vyšší hodnotu přidělené operační paměti a je tak možné pracovat i se složitými aplikacemi, které mají vysokou návštěvnost, nebo například využívají moduly pro střih videa nebo pro zpracování velkého množství obrázků.


Podrobnosti a parametry

AnoWeb.cz

Anoweb je sice asi ne tak často skloňované jméno poskytovatele webhostingových služeb, ale i přesto je tento webhoster mnohým poměrně známý a některými také hojně využívaný. Tento provozovatel nabízí své poměrně rozsáhlé služby každému zájemci. Webhosting je nejen svými parametry vhodný například pro obchodní společnosti, podnikatele, obecně řečeno komerčně zaměřené subjekty. Snaha zaměřit se na tu skupinu zákazníků je jasně patrná jak z nabídky webhostera, ale také filozofie, která je na webu obsažena. Jedná se o seriózního poskytovatele webhostingu, který nabízí především celou řadu služeb, které jsou součástí Vámi vybraného tarifu z šesti možných. Sympatická je také nabídka VIZITKA zdarma s 50MB prostoru a 1 e-mailovou schránkou. Anoweb nepatří mezi webhostery "hamouny" a je evidentní, že zákazník je pro tuto společnost každopádně na prvním místě.
Podrobnosti a parametry

BF Solutions

Poměrně mladá webhostingová společnost nabízející poměrně stabilní webhostingové služby za odpovídající cenu. Pokud máte zájem o spolehlivé zázemí, pak je webhosting od BF solutions dobrá volba. Spektrum webhostingových programů sice není široké, ale v nabídce si vybere každý. Tarif Basic ocení internetový začátečník pro svou statiskou prezentaci, tarif Standard ocení i pokročilejší webmaster. Pokud preferujete větší množství webových stránek, pak pro Vás bude tarif Multi optimálním řešením – nabízí totiž neomezený počet domén v rámci jednoho administračního účtu.
Podrobnosti a parametry

Cesky-Hosting.cz

Český hosting poskytuje webhostingové a doménové služby od roku 2004. Patří do první desítky webhostingových společností v ČR. Spravuje více než 10000 domén. Je akreditovaným registrátorem domén .eu. V nabídce Českého hostingu je pouze jediný program za 1000 Kč/rok, který nabízí všechny potřebné funkce pro www stránky, SEO, analýzu návštěvnosti i pro celý e-business.
Podrobnosti a parametry

Cesky-Webhosting.cz

Český-webhosting patří k spolehlivým a kvalitním poskytovatelů webhostingu na poli českého internetu. Každému zákazníkovi nabízí nejen jistotu ve vztahu k umístění a provozu webové prezentace, ale také kompletní webhostingový servis, do kterého mimo jiné patří: 24-hodinová online podpora, nastavení hostingových služeb přes administrační systém, antispamová a antivirová ochrana, statistiky přístupů a mnoho dalšího. Cenová realce tohoto webhostera patří k průměru. Za 195,-Kč respektive 385,-Kč na měsíc můžete zajistit a bezstarostně provozovat svůj web. Poskytovatel se zaměřuje především na klienty z oblasti obchodu a služeb, provozující komerční stránky. Nejen takovýmto zájemcům o webhostingové služby se vložená důvěra v Český-webhosting vyplatí. Na stránkách webhostera možnost registrace domény. Chcete jistotu a spolehlivost? Chtějte Český-webhosting.
Podrobnosti a parametry

Dobraspolecnost.cz

Dobraspolecnost.cz je pravděpodobně ne každému známý provozovatel webhostingu, což je ovšem chyba! Nabídka tohoto webhostera může být pro mnohé zcela převratnou záležitostí a to především s ohledem na cenové ale i technické požadavky. Za opravdu nízké ceny nekupujete ani "zajíce v pytli" ani nekvalitní rajčata, nýbrž objednáváte poměrně spolehlivé a slušné zázemí pro Vaše www stránky. Důkazem o tom je kromě velmi zajímavých technických parametrů také solidní dostupnost, která překračuje 99%. Rázem se z pro mnohé neznámého hráče mezi webhostingovými poskytovateli, stává opravdové lákadlo vyzývající k objednávce. Aby ne, vždyť kdo z českých poskytovatelů webhostingu nabízí 400MB prostoru, 40 e-mailových schránek a ještě možnost 4 subdomén třetího řádu, sečteno podtrženo za 480,-Kč na rok? Moc takových pravděpodobně nebude a proto důvěřujte neznámému, u webhostera s názvem Dobraspolecnost se to opravdu vyplatí.
Podrobnosti a parametry

EuroHosting.name

Eurohosting.name nebo také e-housing.eu je poskytovatel webhostingu, který není sice možná tak známý, ale rozhodně to neznamená, že nabídka tohoto webhostera není zajímavá a pestrá. Ba naopak. Za velmi přijatelné finanční náklady zde nalezne vhodné řešení pro svůj web snad každý zájemce. Stejně tak je možné za opět velmi zajímavou cenu objednat server housing a to rovnou ve třech různých variantách. Z přehledu hostingových programů patrná filozofie "více skutků než řečí" může být v dnešní době mnohým zákazníkům sympatická a proto, proč nevyužít služeb právě tohoto poskytovatele? Máte vyčlěněny finance a chcete hostovat hned, pak určitě využijte sympatické nabídky Eurohosting.name
Podrobnosti a parametry

Hosting-zdarma.cz

Jak již samotný název napovídá, tento poskytovatel nabízí webhostingové služby zdarma. Jak je to možné? Poskytovatel nabízí spojenou registraci domény s hostingem s tím, že zákazník zaplatí pouze cenu za doménu. Tento webhoster nabízí poměrně spolehlivé služby za opravdu nízké ceny. Spojená registrace a nízká cena je však vykoupena né příliš velkým diskovým prostorem (500MB v dnešní době není mnoho), každý zájemce si tedy musí dopředu uvědomit, co bude chtít na stránkách mít. V případě, že se rozhodne pro umístění velkých fotogalerií si bude hledat velmi brzy hosting jiný. Nabídka Hosting-zdarma je vhodná především pro stránky bez objemově velkých obsahů. Ideální je hosting-zdarma pro začátečníky či jednoduché firemní prezentace, kde je jistota, že traffic nepřekročí stanovenou kvótu. Pokud chcete provozovat www stránky a nemáte mnoho finančních prostředků, pak je pro Vás hosting-zdarma vhodným řešením.
Podrobnosti a parametry

InetHosting.cz

InetHosting.cz je ideálním řešením pro společnosti nebo webdesignery, kterým jeden webhostingový program pro jednu doménu prostě nestačí. Tento provozovatel poskytuje za fixní poplatky webhostingové služby pro několik www stránek současně. Je to výhodné. Peníze, které byste zaplatili jinde za webhosting pro 1 stránky u Inethosting.cz zaplatíte za hosting pro 5 stránek. Webové rozhraní obsahuje poměrně rozsáhlou a přesto přehlednou administraci, kde si můžete sami spravovat velikosti prostorů pro jednotlivé stránky i e-mailová konta, ale také zakládat databáze a mnoho dalšího. Tento webhoster nabízí za bezkonkurenčních finančních podmínek volnost a prostor pro realizaci internetových projektů. Provozovatel poskytuje také registrace domén. Doména však není v ceně webhostingu. Za paušální měsíční poplatek si můžete objednat také server. Podrobné informace a parametry jsou Vám k dispozici na stránkách poskytovatele. Za přijatelné služby přijatelné peníze, to je Inethosting.cz.
Podrobnosti a parametry

Mediaweb.cz

Mediaweb.cz je velmi spolehlivý poskytovatel webhostingových služeb, který dbá především na komfort a pohodlí nejen uživatele, ale především jeho webové prezentace. Svědčí o tom i samotný slogan: "Pohodlí pro Vaši webovou prezentaci". Mediaweb však nenabízí pouze pohodlí, ale především jistotu a individuální přístup zároveň pro každého zákazníka. K dispozici je vždy celá řada možností a kombinací řešení, ze kterých si vybere každý zákazník. Velmi přínosnou je také non-stop technická podpora. V případě jakéhokoliv dotazu se můžete na podporu Mediaweb.cz obrátit 24hodin denně a to na e-mail nebo telefonicky. Chcete-li jistotu v podobě kvalitního webhostingu za přiměřenou cenu, pak je pro Vás hosting Wediaweb ideální volbou.
Podrobnosti a parametry

Onebit.cz

Onebit nabízí spolehlivé řešení webhostingových služeb a to pro jednoduché weby i složité, dynamické prezentace. Společnost ONEsolution působí na českém webhostingovém trhu služby již od roku 2006. Za dobu svého působení se vypracovala v jednoho z nejlepších českých poskytovatelů webhostingových služeb. Hosting Onebit.cz nabízí nejen vlastní administraci, ale také webovou správu správu služeb. Pro hostování si můžete vybrat ze 4 webhostingových programů, z nichž nejvyužívanější jsou pravděpodobně WebOptim a WebProfi.
Podrobnosti a parametry

Profitux.cz

Profitux je velmi spolehlivý poskytovatel nabízející kvalitní zázemí pro Vaši www prezentaci. Jedná se o zákazníky hojně oblíbeného a vyhledávaného webhostera, k čemuž přispívá nejen příznivá cena a velmi zajímavé technické parametry hostingu, ale také příjemná a vstřícná technická podpora. Seriózní přístup tohoto poskytovatele webhostingu dokresluje také skutečnost, že každý, kdo se rozhodne služby Porfituxu využívat má možnost si je na 1 měsíc bezplatně vyzkoušet. Profitux je hosting neomezených možností, což se projevuje ve výčtu neomezených služeb, jako například: neomezený datový prostor, neomezený počet emailů, neomezený přenos dat (traffic), neomezený počet MySQL databází, neomezený počet subdomén... Nechcete být omezováni parametry webhostingu? Pak zvolte Profitux.
Podrobnosti a parametry

RightWay.cz

Specializujeme se na špičkový multi domain webhosting bez zbytečných omezení, poskytování virtuálních serverů na ojedinělé úrovni a profesionální správu serverů pro nejnáročnější projekty. Jsme si vědomi, že spokojený zákazník je naše nejlepší reklama, proto náš úkol je jednoduchý - osobní přístup ke každému zákazníkovi a jeho maximální spokojenost.
Podrobnosti a parametry

Stable.cz

Stable.cz patří k předním českým poskytovatelům webhostingových služeb. Zázemí prosperující hostingové společnosti poskytuje jistotu a spolehlivost každému zájemci o bezproblémové umístění stránek a prezentování na internetu. K dispozici je 5 hostingových tarifů + parking. Stable není "levná zábava pro malé dětičky", spíše naopak tento webhoster předpokládá zájem ze strany vyzrálých internetových znalců, tvůrců webových stránek a zákazníků, kteří mají s webhostingem již své zkušenosti. Pokud si služby u Stable.cz objedná takovýto zákazník, pak jistě nebude litovat a může se těšit z pohodlného a komplexního webhostingového zázemí. Nedá se říci, že by služby tohoto poskytovatele nemohl využívat internetový amatér, ale s přihlédnutím ke kvalitě a ceně může mnohým poskytnout nevyužitelný luxus. Na stránkách Stable.cz se často vyskytuje slovo kvalita a to v nejrůznějších variacích a formách, ale jedno je opravdu jisté. Obsah slova kvalita Stable.cz bezezbytku naplňuje a to v jakémkoliv tvaru či podobě.
Podrobnosti a parametry

Stronghost.cz

Spolehlivý webhosting, který si klade za cíl pokrýt kompletní portfolio zákazníků se zájmem o webhostingové služby, což je patrné právě z nabídky tohoto webhostera. Široké spektrum webhostingových programů nabízí alternativu jak pro jednoduchou prezentaci bez nároků na prostor a přenos dat, ale také web developery, kteří vyžadují možnost hostovat větší množství domén v rámci jednoho webhostingového účtu. U Stronghost.cz můžete hostovat v cenovém rozmezí od 49,-Kč – 289,-Kč/měsíc. Zajímavostí a zpestřením pro zákazníky je věrnostní program, kde můžete získat odměnu v podobě navýšení webového prostoru v rámci vašeho stávajícího webhostingového programu.
Podrobnosti a parametry

Timehosting.cz

Timehosting je nováčkem mezi webhostingovými poskytovateli, přesto má určitě co nabídnout. Jedná se o první neomezený multidomain hosting, kde platíte pouze za výkon, který opravdu spotřebujete. Tímto se Timehosting zcela liší od běžného modelu, kdy dostanete prostor i výkon přidělen a s danými parametry fungovat. U Timehostingu takováto "omezení" nejsou. Můžete tak zde hostovat malé i velké weby, vždy máte jistotu, že nebudete omezeni ani velikostí diskového prostoru, počtem a velikostí databází, množství domén či datového toku. Timehosting je vhodný spíše pro pokročilejší uživatele. Timehosting není příliš vhodným řešením pro uživatele, kteří dávají přednost standardnímu webhostingovému řešení. Jednou z velkých výhod Timehostingu je, že si nemusíte, ale ani nemůžete vybírat z žádných webhostingových programů. Tarif si stanovíte sami tím, co Váš web spotřebuje.
Podrobnosti a parametry

Web4U.cz

Webhosting Web4U je jedním z hosterů, na kterého je těžké najít na internetu jeden záporný ohlas. Jejich nabídka zahrnuje všechno, co by člověk od sofistikovaného hostingu očekával. Hosting OPTIMAL obsahuje, kromě PHP5 a MySQL5 také 20GB prostoru pro Váš web, nastavení htaccessu, mod rewrite a další. Jako méně časté služby v ceně pak zmiňme SFTP zabezpečený přístup, CRON, Zend Optimizer a provoz na clusteru. Pokud hledáte kvalitní hosting a cena pro vás není jediným měřítkem, tak právě Web4U má šanci splnit veškeré vaše požadavky. Tento záznam byl vložen administrátorem jako ukázkový. V případě zájmu o zvýhodnění zápisu či přidání vlastního popisku je webhosterovi k dispozici tento e-mail: host@myhost.cz
Podrobnosti a parametry

Webhosting-C4.cz

Tento provozovatel nabízí především komplexní řešení registrace domény a webhostingu v jednom, tedy program Hosting C4. Tato univerzální forma řešení je vhodná pro každého zájemce o provoz webových stránek, ať už z řad profesionálů nebo internetových laiků. Webhosting C4 zajišťuje velmi spolehlivé webhostingové služby, které vynikají nejen svou přijatelnou cenou, ale také jednoduchostí a přehledností uživatelského rozhraní. Orientace v administraci je velmi snadná i pro uživatele začátečníka. Další předností Webhosting C4 je vstřícná a flexibilní technická podpora. Pokud chcete jistotu, spolehlivý webhosting s minimem výpadků a zároveň hledáte registrátora domény, pak zkuste využít nabídky programu C4 Hosting, spojte dvě registrace v jednu a ušetřete. Webhosting C4 nabízí fixní a velmi přijatelné ceny pro každého.
Podrobnosti a parametry

Wedos.cz

Wedos je novou webhostingovou společností, která přichází s revoluční nabídkou webhostingu a to především s ohledem na poměr cena / výkon. V rámci programu No Limit Webhosting může zákazník získat neomezeně diskového prostoru, neomezené množství přenesených dat, neomezeně databází, neomezeně mailů. Wedos NoLimiti hosting nabízí alternativu jak začínajícím webmasterům, tak zkušených webovým odborníkům - hostovat u Wedosu lze od menších prezentací, po velké portály. Parametry hostingu NoLimit potěší každého zájemce a to za opravdu nízkou cenu. A navíc, Wedos nabízí zkušební dobu 7 dní s granací vrácení peněz až 180 dnů.
Podrobnosti a parametry

XHosting.cz

Společnost XHOSTING.CZ group s.r.o byla založena v roce 2006 v Plzni, i když její počátky sahají až do roku 1994. Její hlavní činností je poskytování WEBHOSTINGu a SERVERHOUSINGu, což česky řečeno znamená poskytování místa pro Vaše webové stránky a umístění Vašich vlastních nebo námi pronajatých serverů do páteřní sítě českého internetu. Poskytujeme profesionální služby s individuálním řešením.
Podrobnosti a parametry


PŘIDAT HOSTING - běžný zápis (100Kč/měsíc)

PŘIDAT SPONZOROVANÝ HOSTING - placený zápis (1000Kč/měsíc)


Tyto hostingy byly vloženy administrátorem jako ukázkové.

V případě zájmu o zvýhodnění zápisu či přidání vlastního popisku je webhosterovi k dispozici tento e-mail: host@myhost.cz.


Zajímavé odkazy: O doménách a webhostingu