MyHOST.czMyHOST.czPortál MyHOST.cz se představuje

    Portál MyHOST.cz vznikl na podporu webhostingových společností, ale také běžného laického uživatele či zkušeného webmastera. MyHOST dává možnost všem webhosterům představit zde nabídku svých služeb, programů, ale také publikovat užitečný článek či aktualitu (novinku). Díky tomu má každý návštěvník stránek www.myhost.cz ideální možnost seznámit se s programy jednotlivých webhosterů a vybrat si z pestré nabídky také konkrétní webhostingový program. Doufáme, že projekt MyHOST.cz bude užitečný jak provozovatelům webhostingu, tak běžným návštěvníkům a uživatelům.

 

Možnost vložit hosting, článek, novinku

    Každý webhoster má možnost přidat na stránky MyHOST.cz nejen popis svých služeb, ale také konkrétní parametry, články či recenze týkající se například nabídky služeb, nějaké převratné změny, slevy či akce. Současně je zde možnost objednat si sponzorovaný zápisek, který bude všem vždy na očích, díky barevnému odlišení a zařazení nahoru. Stejná pravidla platí pro vkládání novinek. Novinku, jakožto krátkou aktualitu lze vložit do kategorie Novinky a to formou bezplatného nebo sponzorovaného zápisu. Více informací je k dispozici v odkazu VLOŽ na MyHOST.cz.

Reklamní pozice nejen pro webhostery

    Portál MyHOST.cz nabízí díky svému zaměření jedinečnou možnost, jak představit nejen webhostingové služby, ale také jakýkoliv projekt, firmu, společnost, nabídku služeb mimo sféru webhostingu. Reklama na stránkách MyHOST.cz může být výhodná také pro jiné sféry, typu prodej software, ekonomické poradenství, webové poradenství a mnoho dalšího. Potenciálu cílové skupiny lidí se zájmem o internet a prezentování může využít v podstatě kdokoliv. Cílovka návštěvníků je jasně zaměřena na laického, ale i pokročilého uživatele se zájmem o internetové médium. Věříme, že prostřednictvím reklamy pomůžeme najít nové návštěvníky třeba právě Vašim stránkám.

Více informací o reklamě je v sekci Reklama.

 

Burza domén

    Kategorie Domény je zaměřena na inzerování doménových jmen. Služba je zpoplatněna formou SMS. Zda využijete možnosti prodat některý z doménových úlovků, je pouze na Vás. MyHOST Vám pro to prostor dává. Nezapomínejte však na provozní podmínky.

 

Host - Host je postavička průvodce světem webhostingu. Host je rádce, ale i kamarád každého uživatele. Pod článkem či novinkou se může objevit Hostova rada.

 

"HOSTING DETECTED" - je slogan vystihující smysl a podstatu portálu MyHOST.cz. V překladu znamená "hosting nalezen" - doufáme, že zde každý návštěvník najde ten správný webhosting

 

Představení jednotlivých stránek

 

Sekce Novinky - prostřednictvím krátkých zpráv, novinek ze světa domén a webhostingu, bude informovat o aktualitách v této problematice

 

Sekce Hostingy - představuje jednotlivé webhostingy

 

Sekce Parametry - výčet parametrů jednotlivých webhostingových programů, nabídka webhostera

 

Sekce Články - tematické články ze světa webhostingu

 

Sekce Domény - burza doménových jmen

 

Reklama - přehled reklamních pozic, inzertních a publikačních možností

 

Kontakt - kontakt na administrátora

 

Praktické odkazy - doporučující odkazy

Zajímavé odkazy: O doménách a webhostingu, Správa majetku, Privátní investice, Správa investičního portfolia, Hedge fondy, Správa investic